Halden Karateklubb

Gradering høst 2009 og trekning i støttekonkurransen.

I tradisjon tro ble det avholdt gradering for Halden Karateklubbs medlemmer 12 desember på Os skole for høst-halvåret 2009. Med stilrent oppsett og faste rutiner ble rammene rundt og følelsene i magen, akkurat slik som en gradreing skal være i Halden Karateklubb.

Seriøst, nervøst og høytidlig!

 

Mange karate-elever, foreldre og besteforeldre bivånet det hele i gymsalen på Os skole. Der var det servering i fra kiosk, salg av lodder og effekter, samt mange flotte prestasjoner av alle som forsøkte å gradere seg til et høyere nivå denne dagen. Gratulerer til alle som klarte å overbevise det strenge graderingspanelet, bestående av Gard Andrè Sælid 4 dan(Sentrum kamsport i Sarpsborg), Gjermund Martinsen 1 dan(HKK leder og hovedinstruktør) og Aslak Nilsen 1 dan(HKK nestleder og kasserer i Wado Ryu Norge) 

STØTTEMEDLEMSVERVEKAMPANJEN

I motsettning til mange andre foreninger og lag har HKK latt være å prakke forpliktende loddsalg og lignende på våre medlemmer. I stedet startet vi i fjor en  konkurranse som oppfordret medlemmene til å verve støttemedlemmer til Halden karateklubb. Med flotte premier i fjor fikk vi 26 nye støttemedlemmer. Veldig bra! Men med enda flottere premier i år fikk vi det smått fantastiske antallet av 55 nye støttemedlemmer! En helt urtolig respons! Tusen takk til dere alle sammen! Et flott bidrag til det barne og ungdommsarbeidet klubben bedriver. 

Noen har fått. men alle støttemedlemmer skal få det nye HKK klubbkaffekruset i gave som takk!

I tillegg rettes en stor takk til alle som støtter oss via grasrotandelen!

I tradisjon tro ble det avholdt gradering for Halden Karateklubbs medlemmer 12 desember på Os skole for høst-halvåret 2009. Med stilrent oppsett og faste rutiner ble rammene rundt og følelsene i magen, akkurat slik som en gradreing skal være i Halden Karateklubb.

Seriøst, nervøst og høytidlig!

 

Mange karate-elever, foreldre og besteforeldre bivånet det hele i gymsalen på Os skole. Der var det servering i fra kiosk, salg av lodder og effekter, samt mange flotte prestasjoner av alle som forsøkte å gradere seg til et høyere nivå denne dagen. Gratulerer til alle som klarte å overbevise det strenge graderingspanelet, bestående av Gard Andrè Sælid 4 dan(Sentrum kamsport i Sarpsborg), Gjermund Martinsen 1 dan(HKK leder og hovedinstruktør) og Aslak Nilsen 1 dan(HKK nestleder og kasserer i Wado Ryu Norge) 

STØTTEMEDLEMSVERVEKAMPANJEN

I motsettning til mange andre foreninger og lag har HKK latt være å prakke forpliktende loddsalg og lignende på våre medlemmer. I stedet startet vi i fjor en  konkurranse som oppfordret medlemmene til å verve støttemedlemmer til Halden karateklubb. Med flotte premier i fjor fikk vi 26 nye støttemedlemmer. Veldig bra! Men med enda flottere premier i år fikk vi det smått fantastiske antallet av 55 nye støttemedlemmer! En helt urtolig respons! Tusen takk til dere alle sammen! Et flott bidrag til det barne og ungdommsarbeidet klubben bedriver. 

Noen har fått. men alle støttemedlemmer skal få det nye HKK klubbkaffekruset i gave som takk!

I tillegg rettes en stor takk til alle som støtter oss via grasrotandelen!

 

Vinnerene av støttekonkurransen i år ble:

1 premie: William, med kr 2000 i gavekort på Elkjøp.  

2 premie: Jimmy, med kr 1000 i gavekort på Elkøp.  

3 premie: Even, med kr 500 i gavekort på Elkjøp.  


 

 

 Vinnerene av fruktkurvene, sponset av KIWI på Risum, ble: William og Hans Eyvind.

Se flere bilder fra graderingen her!