Halden Karateklubb

Innebandyturnering og alternativ kamptrening 28.desember

Halden Karateklubb har gleden av å invitere alle klubbens medlemmer til innebandyturnering og alternaltiv kamptrening tirsdag 28.desember på Os. Vi starter med innebandy 12.00 og holder på til ca. 14.00. Etter turneringen blir det alternaltiv kamptrening frem til 16.00. Her vil vi tilpasse treningen etter oppmøte. Ta med venner og familie for en skikkelig juletrening!

Martin Halden Karateklubb har gleden av å invitere alle klubbens medlemmer til innebandyturnering og alternaltiv kamptrening tirsdag 28.desember på Os. Vi starter med innebandy 12.00 og holder på til ca. 14.00. Etter turneringen blir det alternaltiv kamptrening frem til 16.00. Her vil vi tilpasse treningen etter oppmøte. Ta med venner og familie for en skikkelig juletrening!

Martin