Halden Karateklubb

Ny ordning med klubbklær! Avtale med G-sport i boks!

[img_assist|nid=2101|title=|desc=|link=none|align=left|width=107|height=120]

 

 

 

 

SVINESUNDSPARKEN[img_assist|nid=2100|title=|desc=|link=none|align=middle|width=570|height=381]

Det er med stor glede vi nå kan fortelle at klubben har inngått en avtale med på G-Sport på Svinesundsparken om levering av klubbtøy. Første plagg er nå klart for salg. Flere plagg kommer etterhvert og vil henge på et eget Halden Karateklubb stativ. 

Men først ut er den nye HKK overtrekksdressen. Nå kan den bli din![img_assist|nid=2093|title=|desc=|link=none|align=right|width=290|height=193]

Hva vil det bety for deg? 

Dette betyr at du nå kan dra rett ut i butikken på Svinesundsparken å prøve rett størrelse og kjøpe vår nye overtrekksdress når det måtte passe deg. 

[img_assist|nid=2050|title=|desc=|link=none|align=right|width=290|height=193] 

  

Hva betyr det for oss(klubben)? 

Det betyr at vi forsterker vår klubbidentitet ved å kle oss likt når vi er på stevner og samlinger. Det betyr også at man har et plagg man kan ta på utsiden av karatedrakten når man reiser mellom hjem og dojo(treningssalen på Os) for å ikke bli skitten.

Dette er en kvalitetsdress fra Umbro som vi kan tilby til en svært fordelaktig pris takket være våre sponsorer.

[img_assist|nid=2103|title=|desc=|link=none|align=right|width=300|height=472]Dressen vil koste kr 599 for barn(ordinær pris 799.-), og kr 749 for voksne(ordinær pris 999.-). Dette inkluderer trykk av navn på bryst og lår. Denne svært fordelaktige prisen gjelder frem til 1. juli 2011. Etter det blir dressen dyrere. 

Vi har også gleden av å kunne tilby, gjennom avtalen med G-sport, en stor fordelspakke til deg som medlem av Halden Karateklubb. Hver torsdag er det en egen klubb-dag hvor du kan handle fra hele varesortimentet til G-Sport butikken på Svinesundsparken. Mot fremvising av HKK medlemskort får du 20 % rabatt på alle ordinære priser, og 25% på øvrig Umbro kolleksjon!

Dette er et opplegg som vi har stor tro på, og vi håper medlemmene vil begynne å benytte seg av dette tilbudet så raskt som mulig. Dette blir kjempe bra! Løp og kjøp!

Mvh

Styret