Halden Karateklubb

Støtt klubben! Dra nytte av våre sponsorer! Bli med på vareopptelling!

 

Alle medlemmer i Halden Karateklubb har i løpet av våren 2011 mottat HKK medlemskort. (Har du ikke fått, kontakt Aslak)

 

Alle medlemmer i Halden Karateklubb har i løpet av våren 2011 mottat HKK medlemskort. (Har du ikke fått, kontakt Aslak)[img_assist|nid=2267|title=|desc=|link=none|align=right|width=200|height=111]

Som medlem av Halden Karateklubb og dermed innehaver av dette medlemskortet kan du og din  familie dra direkte nytte av ett lite fordelsprogram utarbeidet i samarbeid med noen av våre sponsorer. Fordelene ser slik ut:

 

 

 

Nordsjø Idè og Design på Risum tilbyr 20% rabatt på alle ordinære priser i butikken! Sparkel, tapet, gulvbelegg, lim og maling! Alt man trenger til å pusse opp ute eller inne får vi nå hele 20% rabatt på! Skal du fikse hjemme, hvorfor ikke støtte klubben samtidig?[img_assist|nid=2265|title=|desc=|link=none|align=right|width=200|height=134]

Butikkens hjemmeside! 

Sjekk også butikken på Facebook! 

Her ligger butikken.

 

 

 


G-Sport Svinesundparken tilbyr deg som medlem i HKK å handle til svært gunstige priser på butikkens klubbhandledag. Hver torsdag får du 20% på alle varer med ordinære priser. På Umbro kolleksjonen får du hele 25%.

Vi har også klubbens nye Umbro overtreksdress hengende på et eget snurrestativ der ute som kan prøves ut slik at du får rett størrelse før du kjøper.[img_assist|nid=2269|title=|desc=|link=none|align=right|width=150|height=200]

Butikkens hjemmeside!

Sjekk også butikken på Facebook!

Her ligger butikken! 

 

 

 

 

Kiwi Risum er med å sponser Halden Karateklubbs nissemarsj med blandt annet grøt, og en god del andre midler i løpet av året som tillater oss å holde vårt høye aktivitetstilbud oppe i klubben. Badelandtur, sommerleir og nissemarsj er noen aktiviteter vi bruker disse midlene på. Samtidig har vi forpliktet oss til, og dermed er avhenig av at klubbens ungdom, voksne, og foresatte til barna, stiller opp på noe av de tre vareopptellinger butikken har i løpet av året.[img_assist|nid=2266|title=|desc=|link=none|align=right|width=200|height=90]

Neste telling er søndag 28. august kl 09.00 på Kiwi Risum. Meld deg på her: sekretar@kalden-karateklubb.no

Mer info, se her! 

Bli med på vareopptelling!

 

Støtt Halden Karateklubb! Gjør dine innkjøp hos våre sponsorer!

 

Husk at du kan også støtte oss gjennom grasrotandelen til Norsk tipping uten at det koster deg noe ekstra.