Halden Karateklubb

Årets salgsdugnad er i gang!

 Årets eneste salgsdugnad er her folkens! En for alle - alle for en, gjør vi denne innsatsen for klubben vår! Merk! Alle som gjør sin del av dugnaden er med i trekningen av et solid gavekort fra Elkjøp pålydende kr 2500.- For å være med skal alle selge 2 stk Enjoy guider, men jo fler du selger jo bedre er det for klubben! Møt opp på treningene for å få dine guider. Alternativt, ta kontakt med Lars-Erik: lek@safeinnovations.com Stå på folkens!

 Årets eneste salgsdugnad er her folkens! En for alle - alle for en, gjør vi denne innsatsen for klubben vår! Merk! Alle som gjør sin del av dugnaden er med i trekningen av et solid gavekort fra Elkjøp pålydende kr 2500.- For å være med skal alle selge 2 stk Enjoy guider, men jo fler du selger jo bedre er det for klubben! Møt opp på treningene for å få dine guider. Alternativt, ta kontakt med Lars-Erik: lek@safeinnovations.com Stå på folkens![img_assist|nid=2310|title=|desc=|link=none|align=right|width=354|height=500]